Yuasa YB12AL-A2
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 44 záznamov (zobrazujem 21 až 40)
Cena vrátane DPH
YUASA motobaterie 12V, YB12AL-A2, 12,6Ah, 150A, konvenční YUMICRON 134x80x160, YUASA originál (vč. balení elektrolytu)Katalogový kód: M310-320 |
BS-BATTERY Lítiová motocyklová batéria BSLI-05Lítiový akumulátor BSLI-05 12V 4Ah 48Wh CCA 280 A, Rozmery 134x65x92mm, Maximálny náklon 90°.Zámena: BB10L-A2, BB10L-B/B2, BTX14AHL-BS, BB10L-BP, BB12AL-A, BB12AL-A2, BB14L-A1/A2, BB14L-B2, BB16AL-A2, 12N10-3A-2, 12N11-3A-1, 12N14-3AAlternatíva YUASA: YB10L-A2, YB10L-B2, YB12AL-A2, YB16AL-A2, YTX14A... |
Lítiová motocyklová batérie BS-BATTERY BSLI-05Lítiový akumulátor BSLI-05 12V 4Ah 48Wh CCA 280 A, Rozmery 134x65x92mm, Maximálny náklon 90°.Zámena: BB10L-A2, BB10L-B/B2, BTX14AHL-BS, BB10L-BP, BB12AL-A, BB12AL-A2, BB14L-A1/A2, BB14L-B2, BB16AL-A2, 12N10-3A-2, 12N11-3A-1, 12N14-3A Alternatíva YUASA: YB10L-A2, YB10L-B2, YB12AL-A2, YB16AL-A2, YTX14... |
YUASA Yumicron battery NO ACID YUASA YB12AL-A2Osobní vodní skútry, sněžné skútry a čtyřkolky mají zvláštní požadavky – a baterie YuMicron společnosti YUASA je plní. Díky high-tech designu, který z Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Vlastnosti Speciálně navržené pro ochranu proti ... |
Yuasa YB12AL-A2 |
Batéria YUASA YB12AL-A2 12V 12 AH Olovená kyselinová / STD L 134 x Š12V 12 AH olovená kyselinová batéria / STD D 134 x Š 80 x V 160 mm |
żtartovacia batéria YUASA YB12AL-A2 |
Moto Batéria YUASA YB12AL-A2YuMicron batéria YB12AL-A2 s napätím 12 V a kapacitou 12 Ah ponúka štartovací prúd 165 A. Rozmery: 136 mm x 82 mm x 162 mm, hmotnosť s elektrolytom 4 kg. Patentované separátory a odolné stĺpy zvyšujú výkon a životnosť, čím sú ideálne pre silne vybavené stroje. YUASA AKUMULÁTOR YB12AL-A2 YUASA „YuM... |