powermat pm-mu-2600t
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 23 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
VYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÚ VŔTAČKU POWERMAT PM-MU-2600T, SPÍNAČ, TLAČIDLOVYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÉ KLADIVO POWERMAT PM-MU-2600TModel: PM-MU-2600T-WY VYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÉ KLADIVO ✔Vypínač kompatibilný s príklepovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: - Výška: 70 mm - Šírka: 29 mm - Hmotnosť: 32 g ✅Originálny, vysoko kvalitný vypínač pre príklepové kladivo.... |
POWERMAT PM-MU-2600T |
Stojan na kladivo PM-MU-2600T-SNSTOJAN DO MŁOTA UDAROWEGO Stojan kompatybilny z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Wysokość: 60 mm - Szerokość: 65 mm - Długość: 84 mm - Otwór na wirnik: 41 mm - Waga: 582 g Oryginalny, wysokiej jakości stojan do młota udarowego. Chcesz, by Twój sprzęt POWERM... |
Ozubené kolesá pre úderové kladivo PM-MU-2600T-ZAZĘBATKI DO MŁOTA UDAROWEGO Zębatki kompatybilne z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Długość: 46,5 mm - Szerokość: 58 mm - Waga: 186 g Oryginalne, wysokiej jakości zębatki do młota udarowego. Chcesz, by Twój sprzęt POWERMAT pozostał niezawodny przez wiele lat? Tylk... |
Príklepové kladivo PM-MU-2600TTECHNICKÉ ÚDAJE - Maximálny výkon: 2600 W - Otáčky bez zaťaženia: 870 ot./min - Maximálna tepová frekvencia: 4100/min - Energia nárazu: 5,5J - Max. priemer vŕtania do betónu: 32 mm - Max. priemer vŕtania do dreva: 40 mm - Max. priemer vŕtania do ocele: 13 mm - Hladina akustického tlak... |
Rotor pre kladivo PM-MU-2600T-WIWIRNIK DO MŁOTA UDAROWEGO Wirnik kompatybilny z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Szerokość: 69,5 mm - Długość: 165 mm - Waga: 514 g Oryginalny, wysokiej jakości wirnik do młota udarowego. Chcesz, by Twój sprzęt POWERMAT pozostał niezawodny przez wiele lat? Tylko ... |
Powermat Powermat Sekacie kladivo PM-MU-2600TÚDEROVÉ KLADIVO / KLADIVOVÁ VRTAČKA | POWERMAT 2600 W | 5,5J | SDS PLUS Model: PM-MU-2600T TECHNICKÉ PARAMETRE - Maximálny výkon: 2600 W - Otáčky naprázdno: 870 rpm - Maximálna frekvencia úderov: 4100/min - Energie úderu: 5,5 J - Max. priemer vŕtania v betóne: 32 mm - Max. priemer vŕtania v ... |
Kefky do kladiva PM-MU-2600T-SZSZCZOTKI WĘGLOWE DO MŁOTA UDAROWEGO Szczotki kompatybilne z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Wysokość: 20,5 mm - Szerokość: 10,9 mm - Grubość: 6,3 mm - Ilość szczotek w zestawie: 2 - Waga: 4 g Oryginalne, wysokiej jakości szczotki węglowe do młota udarowego... |
Sada na opravu príklepu PM-MU-2600T-ZNUZESTAW APRAWCZY UDARU DO MŁOTA UDAROWEGO Zestaw kompatybilny z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Długość cylindra: 68 mm - Szerokość cylindra: 24 mm - Waga: 38 g |
Vypínač pre kladivo PM-MU-2600T-WYWYŁĄCZNIK DO MŁOTA UDAROWEGO Wyłącznik kompatybilny z młotem udarowym POWERMAT | PM-MU-2600T Dane techniczne: - Wysokość: 70 mm - Szerokość: 29 mm - Waga: 32 g |
Ozubené kolesá pre rázové kladivo PM-MU-2600T-ZA (Powermat PM-MU-2600T-ZA)OZULENÉ KOLESÁ PRE RÁZOVÉ KLADIVO Ozubené kolesá kompatibilné s rázovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: Dĺžka: 46,5 mm Šírka: 58 mm Hmotnosť: 186 g Originálne, vysokokvalitné ozubené kolesá pre rázové kladivo. Chcete, aby vaše zariadenie POWERMAT zostalo spoľahlivé po mnoho rokov?... |
Sada na opravu nárazov PM-MU-2600T-ZNU (Powermat PM-MU-2600T-ZNU)SÚPRAVA NA OPRAVU NÁRAZU PRE NÁRAZOVÉ KLADIVO Sada kompatibilná s rázovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: Dĺžka valca: 68 mm Šírka valca: 24 mm Hmotnosť: 38 g |
POWERMAT PM-MU-2600TDer 2600-Watt-Schlaghammer bietet genug Leistung, um auch die anspruchsvollsten Bohr- und Meißelarbeiten auszuführen. Er ist ideal für den Amateur- und Profibereich. Dank seiner fortschrittlichen Technologie und seiner robusten Konstruktion ermöglicht der Schlagbohrer Bohrungen in Beton bis 32 mm, i... |
PM-MU-2600T-SZ príklepové kefy (Powermat PM-MU-2600T-SZ)UHLÍKOVÉ KEFY PRE RÁZOVÉ KLADIVO Kefy kompatibilné s rázovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: Výška: 20,5 mm Šírka: 10,9 mm Hrúbka: 6,3 mm Počet štetcov v súprave: 2 Hmotnosť: 4 g Originálne, vysokokvalitné uhlíkové kefy pre rázové kladivo. Chcete, aby vaše zariadeniePOWERMAT zosta... |
Vŕtacie kladivo 2600W PM-MU-2600T - POWERMATTechnické parametre: - Model: PM-MU-2600T - Napájanie: 230 v / 50 Hz - Výkon: 2600W - Otáčky bez zaťaženia: 870 ot./min - Sila nárazu: 5,5J - Funkcie: kovanie - vŕtanie - vŕtanie s príklepom - Rýchlosť príklepu: 4100 / min - Typ držiaka: SDS-plus - Hladina akustického tlaku Lpa K = 3 ... |
Rotor pre kladivo PM-MU-2600T-WI (Powermat PM-MU-2600T-WI)ROTOR NÁRAZNÉHO KLADIVA Rotor kompatibilný s rázovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: Šírka: 69,5 mm Dĺžka: 165 mm Hmotnosť: 514 g Originálne, vysokokvalitné obežné koleso pre rázové kladivo. Chcete, aby vaše zariadeniePOWERMAT zostalo spoľahlivé dlhé roky? Iba používanie origináln... |