powermat pm-mu-2600t
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
1 777 - 2 320 Sk
Nájdených 23 záznamov (zobrazujem 21 až 23)
Cena vrátane DPH
NÁRAZOVÉ KLADIVO PM-MU-2600T (Powermat PM1280)
NÁRAZOVÉ KLADIVO / VŔTAČKA | POWERMAT 2600 W | 5,5 J | SDS PLUS Model: PM-MU-2600T TECHNICKÉ ÚDAJE Maximálny výkon: 2600 W Rýchlosť bez zaťaženia:870 ot./min. Maximálna frekvencia nárazov: 4100/min Energia nárazu: 5,5 J Max. priemer vŕtania do betónu: 32 mm Max. priemer vŕtania do dreva:40 mm Max....
170 recenzií
2 450 Sk
Sknaradie.eu
Spínač pre kladivo PM-MU-2600T-WY (Powermat PM-MU-2600T-WY)
SPÍNAČ NÁRAZNÉHO KLADIVA Vypínač kompatibilný s rázovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: Výška: 70 mm Šírka: 29 mm Hmotnosť: 32 g
170 recenzií
218 Sk
Sknaradie.eu
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
Der 2600-Watt-Schlaghammer bietet genug Leistung, um auch die anspruchsvollsten Bohr- und Meißelarbeiten auszuführen. Er ist ideal für den Amateur- und Profibereich. Dank seiner fortschrittlichen Technologie und seiner robusten Konstruktion ermöglicht der Schlagbohrer Bohrungen in Beton bis 32 mm, i...